Není to tvá vina

členská sekce pro tebe

UŽIJ SI TO.

helena-mosnova-terapeutka

,Milá ženo,

webinář zdarma byl již uzavřený. PROVEDLA JSEM TĚ SOUVISLOSTMI TRAUMATU PRO TVŮJ ŽIVOT A UKÁZALA TI CESTU, DÍKY KTERÉ SE TRAUMA MŮŽE ZASE ZAHOJIT.

 

Stále si můžeš užít doprovodný program ve skupině Magie ženské intimity (tlačítko níže), kde je i otevřené otázkové vlákno, do kterého tě velmi zvu. Napiš své otázky a já ti odpovím v živém vysílání v neděli 23.6. ve 20.00. Ptej se na cokoli ze svého života, zdraví a vztahů, z webináře, prostě cokoli. Pokud se budeš chtít zeptat anonymně, dej příspěvek mimo otázkové vlákno přímo do skupiny jako anonymní s hashtagem #vina. Jsem tu pro tebe a ráda tě podpořím.

 

A DÁLE JE PRO TEBE PŘIPRAVENÁ CESTA K UZDRAVENÍ TRAUMATU, uvolnění emocí a ukotvení se v životní spokojenosti.

Vše si můžeš v klidu prostudovat kliknutím na tlačítko NÍŽE a právě teď ti přináším možnost mít tento kurz za cenu o 40 % nižší, když do objednávkového formuláře zadáš kód Emoce40.

Právě teď pro tebe otevírám jedinečnou možnost vstoupit do mého kurzu Emoce, trauma a intimita, který je opravdu kurzem terapeutickým, léčivým a vedu ho na základě těch nejlepších zkušeností, schopností a dovedností, které jsem nasbírala za více než 25 let praxe v terapeutické práci.

Kurz tě provede 15 kroky, které ti umožní ošetřit trauma a uzdravit tělo i duši. Můžeš využít základní variantu nebo VIP, která je nejen obsáhlejší, ale najdeš v ní i 2 individuální terapeutická sezení se mnou. 

Vše si můžeš v klidu prostudovat kliknutím na tlačítko a právě teď ti přináším možnost mít tento kurz za cenu o 40 % nižší, když do objednávkového formuláře zadáš kód Emoce40. Je to moje podpora pro tebe – účastnici webináře. 

Užij si ji.