WEBINÁŘ ZDARMA

NENÍ TO TVÁ VINA

 

Bolest pri milování

webinář ZDARMA, který ti pomůže porozumět, jak trauma mění procesy ve tvém těle i mysli a jak ho uzdravit

.

21. 6. 2024 ve 20.00 online přímo u tebe v klidu domova

 

 

Z

Cítíš, že tvé nepříjemné emoční stavy brzdí tvůj spokojený život, mění tvůj zdravotní stav a brání hlubokému prožívání tvé intimity? Chceš konečně své emoční bloky rozpustit?

Z

Chtěla bys rozumět tomu, co se děje ve tvém nitru, ve tvém těle a jak to vše souvisí? Prošla jsi kdysi náročnými, hrozivými chvílemi, které tě pronásledují dodnes? A možná máš někdy i pocit, že je to tvoje vina, že ty sama si můžeš za to, že ti někdo ublížil?

Z

Chceš konečně zklidnit svou úzkost, svou roztěkanost a častou aktivaci? Co kdyby mohl zmizet pocit prázdnoty, odpojení od sebe?

Z

Co když je možné uzdravit psychosomatické symptomy ve tvém tělesném ekosystému? Co když už nemusíš být neustále unavená a vyčerpaná? A mohla bys své emoce užívat jako motor svého žití i intimity a ne jako její brzdu?

Pak se rovnou přidej na webinář zdarma, který jsem pro tebe připravila.

Klikni na tlačítko
a já se na tebe těším se na viděnou již v pátek 21. 6. 2024

Co všechno spolu zažijeme?

helena-mosnova-terapeutka
Z

Pochopíš souvislosti tvého nervového systému (řídící jednotky tvého těla), tvých emocí i nemocí a traumatu, fyzických i emočních zranění a způsobu, jakým prožíváš svou intimitu i celý život.

Z

Naučíš se jemnou techniku, jak opečovat svá emoční i tělesná zranění (trauma) – bez bolesti, dramatických projevů a pitvání v minulosti.

Z

Zjistíš, jak jednoduše a jemně emoce vyjadřovat, nezranit druhého a přitom je nenechat zamrznout v těle.

Z

A také budeš mít možnost položit otázky, které tě v oblasti emocí, traumatu a intimity trápí – odpovím ve speciálním živém vysílání.

Vše už budeš umět napořád a zvládneš svá křehká místa opečovat i sama.
Doopravdy.

Dveře jsou pro tebe otevřené právě teď.

Také to znáš?

Možná vždy, když se pohádáš s partnerem, nemůžeš s ním pak několik dní ani mluvit, natož se ho dotknout (o milování ani nemluvě).

Možná, že při určitých slovech, situacích či třeba polohách nebo dotecích v intimitě mrzneš a „odcházíš“ z těla.

Možná, že se ti stále vrací různé zdravotní obtíže, problémy v pánvi a nemají jasnou příčinu.

Možná prostě vůbec nechápeš, jaké emoce vlastně cítíš, co se děje ve tvém těle, nejde ti ho vnímat a jako bys byla neustále zahlcená svými myšlenkami, stresem a obavami.

Možná vnímáš, jak jsi odpojená od sebe, své ženskosti, smyslnosti, intimity a možná se díky tomu pomalu vkrádá krize do tvého partnerství.

Věř mi, že tohle všechno můžeš změnit.
I ty – můžeš být volná.

.
Již můžeš pustit svá vnitřní omezení a žít tak, jak chceš ty sama
(a ne tvé emoční bloky).
Můžeš svým emocím důvěřovat a cítit je jako svůj kompas a zdroj hluboké intimity.
Můžeš prožívat hluboce naplňující život i intimitu.

.
Můžeš.
Cokoli.

Jak přesně bude webinář probíhat?

 • Večer před webinářem ti přijde do tvé e-mailové schránky přístup. Projdeme spolu webinář, půjdeš do praxe a užijeme si to.
 • Ve skupině Magie ženské intimity otevřu otázkové vlákno. Co budeš potřebovat dojasnit, doptat se, napíšeš sem. V následujícím dni v živém vysílání odpovím.
 • Dostaneš také jedinečnou možnost pokračovat v dalších krocích a jít opravdu do hloubky.

 

Přístup k webináři volně máš na 24 hodin, tj. do 22.6. 2024 do 20.00.

   helena-mosnova-terapeutka

   A kdo tě bude webinářem provázet?

   Jmenuji se Helena Mošnová a jsem zkušená somatická neuroterapeutka.
   .
   Provázím ženy na cestě k nejniternějším tématům intimity, pomáhám jim vyléčit emoční zranění a traumata a pečuji s nimi o jejich ženské zdraví a vnitřní naladění. Mými kurzy a individuální péči prošlo VÍCE NEŽ 12500 žen, které provázím Uměním celistvosti.
   .
   Ve své práci propojuji nejmodernější terapeutické přístupy (např. Somatic Experiencing, EmotionAid, kraniosakrální terapie, Sexological Bodywork) s věky ověřenými ženskými praxemi (např. tantra, tao).
   .
   Terapeuticky pracuji s lidmi skoro celých 25 let a posledních 10 se věnuji práci se ženami.
   .
   Učím ženy cvičit pánevní dno pomocí starobylých technik, hýčkat své tělo a duši a proměňovat své žití do toho nejlepšího prožití. V posledních letech jsem své individuální služby rozšířila o on-line formu a tvořím také úspěšné on-line programy, kurzy a masterclass. 
   .
   Lektoruji na školách sexuální výchovu a vedu setkání ženských kruhů, pohybových meditací a pořádám zážitkové workshopy o svých milovaných tématech. Podporuji také ženy, které podnikají v pomáhajících profesích a kombinují práci on-line a offline, pomocí supervizního mentoringu. 
   .
   Stále se rozvíjím, učím a zlepšuji. Je to něco, co naprosto miluji. 
   .

   Mojí vizí je svět žen, které jsou plné samy sebe – bohatě celistvé. Vidím svět plný žen, které žijí svou vnitřní moudrost ve svých vztazích, intimitě i celém svém životě. Proto podporuji ženy v niterném prožívání naplněného života skrze práci s intimitou, emocemi, ženským zdravím a vnitřním naladěním. Protože věřím, že když jsou ženy celistvé, mohou proměnit svůj svět do hlubokého míru a laskavosti. Věřím, že laskavost může změnit svět.

   V supervizním mentoringu podporuji podnikatelky v pomáhajích profesích.