JSI VZNEŠENÁ.

JSI ŽENA.

helena-mosnova-terapeutka

Vydej se na hlubokou výpravu k esenci tvého života a nech svou vnitřní bohyni života opět převzít žezlo.

Projdi se mnou roční zkušeností, která tě vrátí do tvého středu, vyživí do morku kostí a nabije vášní pro život (a intimitu).

Toužíš po transformaci svého života, která bude jemná, hýčkající a přitom velmi hluboká?

Co kdybys mohla být ve svém těle plně usazená jako v královském pokojíčku? 

Jaké by bylo dozrát do svých osobních kvalit, které ti byly dány? Být zralou, VZNEŠENOU ženou?

 

Zde jsem pro tebe nahrála privátní vzkaz, kterým tě chci podpořit v kontaktu s tvou jedinečnou esencí. Je pro tebe, milovaná ženo. Narovnej se, opraš korunku na hlavě a vezmi svůj život do svých rukou.

Cesta ke tvému zralému potenciálu se právě otevírá.

Můžeš být celistvá. V plném kontaktu se svým tělem a duší.

Můžeš vrátit svému tělu zdraví, vášeň a vitalitu. Tvá schopnost sebeobnovy je nekonečná.

Můžeš být zase tou, která tančí v květech života. Tou, která laskavě a moudře vládne svému životu. Uznej svou sílu a nadechni se jí z plných plic. Tvé potřeby mohou být naplňovány přesně tak, jak si pro sebe přeješ.

Můžeš sama sebe dávat v radosti a přijímat dary života s vděčností.

Můžeš žít v krásných vztazích, které ti budou podporou.

Můžeš tvořit to, proč jsi na tento svět přišla – z bodu klidu, ticha a radosti v sobě.

Můžeš pustit trauma, napojit se na svou sílu, obnovit svůj vztah k tělu i intimitu a zářit jako luxusní drahokam.

.

TO VŠECHNO JE TU PRO TEBE.

Projdi spolu se mnou celý rok, který ti změní život od základů. Staň se součástí veškerých mých online i živých akcí a programů, získej mou jedinečnou podporu a individuální provázení. Nakombinuj si svůj jedinečný koktejl naší spolupráce pro tvůj maximální růst.

Tuto cestu momentálně otevírám pouze pro 2 ženy.

 

Mou specialitou je celostní podpora tvých léčivých vnitřních procesů a transformace, která ti drží bezpečný prostor pro aktivaci jemné, hluboké energie v tobě.

helena-mosnova-terapeutka

Toto roční provázení je tu pro tvou cestu k esenci života. K tvé vlastní esenci. K základu tvé bytosti. K přijetí, uvolnění a potenciálu, který neseš.

Můžeš vydechnout, vyživit se a jemně opečovat své zranění a přijmout své ztráty a bolesti. Nauč se z nich čerpat svou sílu a moudrost. Můžeš čerpat energii i z náročných okamžiků svého života, nemusejí být tvou zátěží do konce dní.

Tak to totiž dělá královna – žije život s tím, co přináší a čerpá z něj svou sílu. Pláče a vzteká se, když přijdou časy těžkých dní. Její tělo je její nástroj života. Nechá jím protéct vše, co přichází. Okamžiky plné dojetí, smyslnosti, lásky. Okamžiky smutku, zuřivosti, bezmoci. Je v nich naplno. A pak se zvedne ze země, opráší bahno z kolen, vyleští korunu a narovná hlavu. Nadechne vzduch zhluboka do plic a roztančí se uprostřed trůnního sálu. Prošla, přežila a její síla a láska je nekonečná. 

Objev i ty pocit hlubokého bezpečí ve svém těle, ve svém životě. Pocit, že jsi správně, jsi silná, svá a naprosto dokonalá. A z tohoto bodu můžeš snadno roztáhnout křídla a letět. Tvořit. Žít.

Souvislá roční cesta se mnou ti přinese komplexnost  a celistvost všeho, co můžeš v mých programech zažít. Přinese ti nadstandardní péči a velmi hlubokou změnu, ke které dojdeš jemně, s podporou a bez traumatizujících katarzí. Je to ale nejen soubor mých skvělých kurzů, které již pomohly více než 10000 žen – je to VIP roční péče jen pro tebe.

Pro tebe, která chceš to nejlepší. Protože nic menšího nemá pro tebe smysl. Jen tak tvůj život nachází svou plnou potenci. Projdeme spolu rok, na jehož konci budeš zářit jako diamant.

Budu ti v kurzech dávat speciální pozornost.

Budu ti držet prostor a pečovat o tvé záměry.

Budu tě dobře znát. Budu vědět, kde tě nejlépe podpořit, podržet a posunout pro tvůj veliký růst.

Co tvá transformace obsahuje?

Roční cesta spolu se mnou

V rámci mých programů a kurzů ti budu dávat nadstandardní pozornost a budu pečovat o tvůj růst. Tím, že projdeš celou roční cestu programů, které na sebe navazují a doplňují se, budeš mít maximální efekt z mých širokých znalostí a zkušeností, které předávám. Tím, že budu znát tvé téma hlouběji, budeme spolu individuálně řešit tvé záměry, budu i ve skupině moci ti dát speciální péči a podpořit tvůj maximální růst.

1 individuální online sezení práce se záměrem na začátku naší spolupráce v hodnotě 4.000 Kč

Na začátku naší spolupráce se spolu potkáme na 45 minutovém on-line sezení, kde si ujasníš své potřeby, záměry a vize pro tvůj maximální posun. Tvůj záměr ti pomůže jít dál krok po kroku, pomůže ti nevzdat se, když přijdou těžší chvíle, pomůže ti vidět sama sebe ve své celistvosti už nyní.

1 somatická aktivace na míru na začátku naší spolupráce (po 1-2 měsících od začátku spolupráce) v hodnotě 2.000 Kč

Poté, co budeme 1-2 měsíce v kontaktu, budeme společně podporovat tvůj osobní záměr, budu tě už dobře znát. Pro podporu tvého záměru ti nahraji somatickou aktivaci – meditaci, která ti pomůže jít v somatických procesech do hloubky a aktivovat tvé sebeuzdravující schopnosti.

1 VIP sezení somatické terapie v rozsahu 2 hodin cca v polovině nebo dle domluvy v hodnotě 9.000 kč

Zhruba v polovině roční cesty se spolu zastavíme a zhodnotíme tvůj růst a vývoj. Potkáme se ideálně osobně (ale je možné i on-line) a budeme společně pracovat v terapeutickém sezení a ošetříme to, co objevíš jako zásadní pro své další kroky.

Malé i velké online programy ode mne v jednom balíčku v celkové hodnotě 110.650 Kč

Veškeré kurzy a programy ve standardní verzi, které v příštím roce budu otevírat budou součástí tvého balíčku, tvé cesty se mnou. Ty s mým osobním provázením i ty, které si budeš moci procházet sama – k těm ti věnuji neomezený přístup, ať se k nim můžeš stále vracet a mít moji maximální podporu. (Nevztahuje se na mastermind skupinky a supervizní mentoring pro profesionálky.) Kurzy se ti budou otevírat postupně ve členské sekci na webu. 

Účast na všech dalších on-line kruzích a zoom workshopech, které v tomto roce otevřu v hodnotě min. 10.000 Kč

Veškeré jednorázové online kruhy, aktivace, meditace i Zoom workshopy jsou pro tebe otevřené. A zůstavají ti opět s neomezeným přístupem k dispozici.

Živý podzimní workshop Pánevní dno živé a zdravé v hodnotě 4.590 Kč

Pánevní dno je základ tvého pohybu, zdraví, životní rovnováhy I vášnivé intimity. Každý rok v rámci víkendového workshopu potkávám se ženami v malé skupince NAŽIVO a učím je jednoduché a vysoce funkční techniky obnovy zdraví a vitality pánevního dna. I tento workshop je součástí tvé cesty. Bude to naprosto wau, to mi můžeš věřit.

3hodinový osobní rituál NAŽIVO v hodnotě 15.000 Kč

Na konci naší společné cesty se potkáme osobně. Projdeme spolu uzavírajícím tantrickým rituálem, který vyživí tvé tělo a zahřeje tvou duši až do těch nejjemnějších místeček. Rituál se záměrem pro tvou další cestu. Setkáme se v krásném prostoru tantrického studia v termínu dle tvého výběru.

1 somatická aktivace na cestu do života v hodnotě 2.000 Kč

Aktivaci ti nahraji na míru po rituálu, který spolu zažijeme. Bude to tvoje podpora na cestu do života. Protože i vznešená žena potřebuje podporu. Má své slabé chvilky a potřebuje obejmout. Můžeš si takové pohlazení dopřát.

Speciální podpora v messengeru pro tebe v hodnotě 35.000 kč

Moje osobní podpora v messengru. Pokud budeš potřebovat, vždy 1x týdně mi můžeš napsat do messengeru a v rozsahu 20 min intervence probereme vše, co budeš potřebovat. Tvé osobní otázky, které nebudeš chtít psát do skupin kurzů, osobní situaci, tvůj aktuální vývoj nebo jen pofoukání bolístek a starostí. Každý týden tvá terapeutka na drátě.

Občasné připomenutí v e-mailu

Nárazově ti do tvého e-mailu přijde speciální radost, připomenutí, inspirace. Někdy dvakrát týdně a někdy jednou za měsíc. Jak budu vnímat, že to potřebuješ.

A K TOMU SPOUSTA NÁDHERNÝCH BONUSŮ

Knihovna Heleny Mošnové v hodnotě 23.450 Kč

V knihovně najdeš přehledně srovnané veškerá videa, PDF, audia a další inspiraci, která není běžně veřejně dostupná. Vše, co jsem vytvořila, srovnané dle témat, ve kterých můžeš snadno hledat a inspirovat se do ještě větších hloubek. Knihovna ti bude k dispozici v druhé polovině roku 2024, právě ji dotváříme. Bude ti k dispozici na celý 1 rok od spuštění a obsah se bude neustále rozrůstat.

První dar, který k tobě přilétne poštou - 1 nádherné yonivajíčko z polodrahokamů v hodnotě 790 kč

Energetická vajíčka nádherně podporují naše intimní zdraví, schopnost vnímat pochody ve tvém lůně a aktivují pánevní dno. Tvé vajíčko už na tebe čeká.

Soubor 3 somatických vizualizací Návrat domů v hodnotě 2.500 Kč

Soubor vizualizací, které tě podpoří v uvolnění a láskyplném naladění ve tvých vztazích, partnerství a vnitřním klidu.

A teď dávej pozor!

Při platbě najednou je tu pro tebe naprosto jedinečný bonus navíc – 2 individuální terapeutická sezení v rozsahu 60 min osobně se mnou online nebo offline.

Sezení budou zaměřeny na somatickou terapii, dle tvých potřeb a záměrů, uvolníme z těla to, co ti už neslouží přesně dle tvé největší potence. Na závěr každého sezení dostaneš jednoduchou a hlubokou domácí praxi, která bude vycházet z tvých aktuálních témat a pomůže ti ukotvit tvou proměnu.

Tvá transformační roční cesta stojí pevně na čtyřech nohách

1. Nožka – Pochopení souvislostí

Vysvětlím ti celostní souvislosti fungování tvého těla, emocí, mysli, energie a spirituality. Pochopíš pochody ve svém systému tak, jak ti to měli říct už na základní škole. Když rozumíš tomu, proč tvé tělo zrovna teď není zdravé, proč reaguješ emočně na běžné otázky od svého muže nebo proč ti najednou přestala fungovat intimita… je to velká úleva. Pochopíš, že jsi v pořádku přesně tak, jak jsi.

2. Nožka – Aktivní praxe

Bez akce není reakce. Pochopení je důležitý základ, ale pokud chceš skutečnou změnu, je potřeba dělat jasné, reálné kroky. Naučím tě praxe, které uvolní zátěže z tvého tělesného systému, nastartují tvé zdraví, uzdraví tvé emoce a minulé křivdy a rozporudí energii. Životní i sexuální. Praxe jsou celkem snadné a povedu tě k tomu, abys šla tempem, který je právě pro tvůj systém to nejlepší.

3. Nožka – Vyživující podpora

Podpora je na tvé cestě zásadní. Jsme smečkoví tvorové, potřebujeme druhé bytosti k tomu, abychom se cítili v životě dobře. Ty sama jsi základem své smečky. Naučím tě, jak se můžeš sama o sebe opřít. A budu tu stále po celý rok jako další člen tvé smečky. Tvá opora na cestě. Budu ti držet bezpečný a laskavý protor pro tvůj růst a transformaci.

4. Nožka – Energetická harmonizace

Vrať tělu rovnováhu. Zjistíš, že tvé tělo už teď umí obnovovat své zdraví a stabilitu. Nejsi bezmocná. Naučíš se své tělo následovat k sebeuzdravení a harmonii. Nemusíš dřít. Stačí jít cestou vnímavosti a respektu k sobě a svým procesům. Díky aktivním krokům k energetické harmonizaci tvého systému můžeš své zdraví, balanc a smyslnou energii otevřít naplno.

Konkrétně dostaneš za celý rok

3 hluboké, mnou osobně provázené programy

Jsi živá – vitalizační program, který jde až k těm nejmenším buňkam a díky každodenní praxi a rituálům zdraví tě podpoří v sebeobnově zdraví a životní energie

Milovat se bez bolesti – terapeutický program, kde otevřeš cestu ke své sexualitě, zbavíš se bolesti, necitlivosti a stresu z milování a otevřeš se lásce

Čas potěšení – regenerační program pro tvou intimitu, kde spolu půjdeme až na dřeň ženské sexuální energie. Staneš se ženou plnou vášně.

3 kurzy, které si můžeš sama procházet dle své potřeby s neomezeným přístupem

Zachraň se! kurz, který ti pomůže obnovit přirozené schopnosti tvého těla zpracovat stres, akutní zátěž a krize tak, abys nemusela nosit jejich následky po zbytek života. Vrať tělu jeho přirozenost.

Emoce a intimita – v tomto kurzu opečuješ své traumata a emoční zátěže, zejména ty, které souvisí s intimitou. Konečně můžeš povolit a cítit bezpečí. V životě I v intimitě.

Pánevní dno v pohodě – nech své  pánevní dno nadechnout, aktivuj jeho rovnováhu. Už žádné učůrávání, ani bolestivá menstruace a sex bez orgasmu.

3 terapeutické techniky, které tě vrátí k tělu a pomohou ti obnovit rovnováhu

Hormonální pokladnice – dechová technika, která vrátí tvému tělu hormonální rovnováhu

Miluji své tělo – somatická vizualizace, která tě navede na obdiv ke svému krásnému tělu za všech okolností

Harmonizace pánve – terapeutická technika, která podpoří rovnováhu ve tvé pánvi

1 živý workshop v létě

Pánevní dno živé a zdravé – potkáme se naživo! Celodenní workshop, kde si rozšíříš své dovednosti cvičení pánevního dna a potkáš sama sebe v kruhu žen. Součástí je I zoom setkání kruhu po 1 měsíci, kde znovu projdeme vše, co jsi načerpala.

K tomu navíc

Moje osobní provázení po celý rok – individuální sezení na začátku, tranformační individualizovaná cesty všemi mými programy, individuální sezení v polovině, ososbní rituál na konci programu, 2 ososbní somatické vizualizace, po celou dobu podpora v messengeru

Nádherné bonusy, které ještě rozšíří tvou transformaci

Pozvánky na veškeré další akce, které budu pořádat přímo do tvého e-mailu – pokud budu pořádat další živé nebo zoom kruhy a workshopy, vždy budeš součástí.

Všechny samostatné techniky a produkty, které budu tento rok tvořit.

Veškeré programy a kurzy, které otevřu v roce 2024, s výjimkou prémiové a VIP spolupráce (protože tu už získáváš tímto celistvým programem) a supervizního mentoringu pro profesionály.

helena-mosnova-terapeutka

Zajímá tě to víc a víc? Chceš se se mnou vydat dál?

To mě moc těší a ráda tě budu doprovázet exkluzivním zážitkem návratu tvé vnitřní královny.

A jaká je cena z mou službu, provázení a podporu pro tebe, má VZNEŠENÁ ženo?

 

Vyčíslená hodnota celého ročního programu je 189.740 Kč + bonusy v hodnotě 26.740 Kč, celkem 210.380 Kč.

Jeho skutečná hodnota je však mnohem vyšší.

Představ si, že celý 1 rok, 12 měsíců, 52 týdnů, 365 dní budeš mít za svými zády podporu.

Budeš mít polštář mé podpory, která tě podrží a chytí, když budeš potřebovat. Budeš mít, kam se obrátit, když budeš procházet těžkými chvílemi. Budeš se celý rok učit o sobě, svém těle, intimitě a živosti.

Celý rok budeš podporovat své zdraví, vitalitu a pocit bezpečí. Celý rok jemné, intenzivní transformace, po které usedneš na trůn svého života jako moudrá královna naplněná sama sebou.

Tato hodnota vyčíslit nelze.

Kdybys prošla moje programy jednotlivě, k tomu chodila ke mně na individuály nebo dokonce chodila pro podporu k jednotlivým odborníkům, vydaná částka se za celý rok vyšplhá na dvojnásobek a tvůj zisk zdaleka nebude takový. Protože zde můžeš získat komplexitu všech mých programů a moje superpowers v té nejčistší podobě.

PŘESTO!

Již nyní jsi VZNEŠENÁ, tvá vnitřní bohyně NA TEBE ČEKÁ a bohyně mají být obdarovány.

 

 

Proto zdaleka nemusíš platit celkovou hodnotu programu, ale právě teď pro tebe držím cenu, která je méně než 50 % celkové hodnoty.

INVESTICE DO NAPLNĚNÉHO ŽIVOTA, DO TVÉ VLASTNÍ PLNOSTI, USAZENÍ V TĚLE SE TI VRÁTÍ V PODOBĚ KRÁSNÝCH VZTAHŮ, SEBEDŮVĚRY, SVOBODY A EXTÁZE.

helena-mosnova-terapeutka

PRÁVĚ TEĎ, PRÁVĚ PRO TEBE A POUZE DO pátku 19. ledna 2024 DO PŮLNOCI JE MOŽNÉ VSTOUPIT DO ročního programu

ZA KRÁLOVSKOU CENU

89.000 Kč

včetně všech bonusů!

Pro tvou maximální podporu je připravená i možnost platit na 12 splátek. Teď už ti ve změně nebrání vůbec nic. HURÁ!

 

!!! A zároveň připomínám – pokud zaplatíš najednou celou částku je tu pro tebe naprosto jedinečný bonus navíc – 2 individuální terapeutické sezení osobně se mnou online nebo offline pro tvůj největší efekt transformace. !!!

Potřebuješ se mě ještě na něco zeptat před svým finálním rozhodnutím? Pokud tě tato cesta láká, napiš mi a domluvíme si  spolu call. Můžeš se mě zeptat na cokoli, co potřebuješ.

Zdarma.

Napiš mi na e-mail mosnova.helena@gmail.com a domluvíme si termín volání.

Pojď se mnou osobně probrat svůj nejlepší krok pro tvé zdraví, vášeň a vitalitu.

Jsi vítaná.

Neváhej!

V tuto chvíli otevírám roční cestu se mnou POUZE pro 2 VZNEŠENÉ – ženy, které se rozhodnou dozrát samy do sebe.

Kdo na tebe na konci naší cesty čeká?

♥  Žena, která si je vědomá své ceny

♥  Žena, která rozumí svému tělu a emocím

♥  Žena, která je v kontaktu se svými vnitřními procesy

♥  Žena, která umí aktivovat sebeuzdravné procesy ve svém těle

♥  Žena, kterou naplňují její vztahy

♥  Žena, která miluje svou tvorbu

♥  Žena, která je plná života

ŽENA, KTERÁ JE SAMA SEBOU.

TY.

Nic víc, nic míň. Ty celistvá a naplno.

Bez úkroků.

Do ročního VIP programu přijímám v tuto chvíli už POUZE 2 ženy.
Budeš to ty?

helena-mosnova-terapeutka

A kdo tě celý rok povede?

Jsem zkušená somatická neuroterapeutka. Provázím ženy na cestě k nejniternějším tématům intimity, pomáhám jim vyléčit emoční zranění a traumata a pečuji s nimi o jejich ženské zdraví a vnitřní naladění. Mou péčí prošlo již více než 10000 žen.

Ve své práci propojuji nejmodernější terapeutické přístupy (např. Somatic Experiencing, kraniosakrální terapie) se starobylými ženskými cvičeními (např. tantra, tao).

Učím ženy cvičit pánevní dno pomocí tradičních technik kombinovaných s nejnovějšími poznatky a závěry výzkumů a také hýčkat své tělo a duši a proměňovat své žití do toho nejlepšího prožití.

Lektoruji na školách sexuální výchovu a vedu workshopy v tématech intimity a sexuality, práce s emocemi, krizí a traumatem.

V terapii pracuji i s páry. Také vedu i setkání ženských kruhů, pohybových meditací a lekce kraniosakrální jógy.

Tvořím on-line programy pro ženy, které mají hluboký terapeutický rozměr. S lidmi pracuji již téměř 25 let a stále se rozvíjím, zlepšuji a učím. Do svých programů a terapií vkládám esenci toho nelepšího, co znám, umím a žiju. Je to něco, co naprosto miluji.

Mojí misí je podporovat ženy v hlubokém prožívání naplněného života skrze práci s intimitou, emocemi, ženským zdravím a vnitřním naladěním.

Máš ještě nejasnosti? Honí se ti hlavou spousta otázek?

Napiš mi na e-mail: mosnova.helena@gmail.com

Nebo si níže přečti časté otázky a odpovědi.

 

Budu to stíhat? Vypadá to, že je toho opravdu hodně.

Jsi VIP. Je to tvoje hluboká proměna a ta potřebuje tvoji energii, záměr a jasné kroky. Ano, budeš potřebovat dát tomu čas. Ale – většina programů ti zůstává k dispozici neomezeně a můžeš se ke všemu jakkoli dle potřeby vracet. Pouze 3 osobně provázené programy (Jsi živá, Milovat se bez bolesti, Čas potěšení) mají přístup na 1 rok. Také dostatečně dlouhá doba, abys vše zvládla a zároveň dost krátká na to, abys to neodložila.

V čem je to jiné, kdybych si postupně kupovala jednotlivé programy?

Jak říkám, jsi VIP. Získáš komplexní sadu mých žvot a intimitu měnících programů, půjdeš se mnou krok za krokem tak, jak na sebe navazují. K tomu tě budu zvlášť provázet, podporovat a hýčkat, abys měla opravdu maximální změnu, kterou jsi aktuálně schopná dosáhnout. K tomu řada bonusů, které ke kurzům běžně nenabízím a navíc také vizualizace a ososbní tantrický rituál na míru. Nejen že tě to změní, poznáš sama sebe ze všech stran, ale definitivně si to hooodně užiješ 😊

Na jak dlouho mám do jednotlivých kurzů přístup?

K většině obsahu neomezeně, kromě 3 osobně vedených programů (Jsi živá, Milovat se bez bolesti, Čas potěšení) a jednorázových živých akcí (workshop pro pánev í dno, tantrický rituál, konzultace).

Co když mi nebudou vyhovovat některé termíny?

V individuálních termínech se ti přizpůsobím, ve skupinových programech bude vždy záznam a pokud nebudeš něčemu rozumět, můžeš mi napsat na messenger.

Co když mě to nebude bavit, vrátíš mi peníze?

Ne, tento program je VIP. Je to maximální podpora v proměně tvé intimity, emocí a tvé životní transformace. Je pro ženy, které chtějí od života to nejlepší. Je pro ženy, které jsou rozhodnuté to nejlepší dostat. Je pro ženy, které dávají energii tam, kde se rozhodnou udělat životní krok a stojí si za ním. Já si stojím za kvalitou svých produktů a vím, že ti tvou vysněnou proměnu přinesou. Na tobě teď je dát závazek sama sobě, bez váhání a postranních uliček. Dej do toho maximum a maximum se ti vrátí. Jsi má VIP klientka a tak ten závazek beru. Jsi má VIP a v případě nenadálých situací se domluvíme. Ale teď si dej závazek. A vykroč rovnou s jasným záměrem. Dávej energii své proměně.