Uvolni se, najdi klid

Inspirativní video pro tvůj nejsladší klid v těle

helena-mosnova-terapeutka
N

Cítíš se pod tlakem, nemůžeš už ani spát?

N

Připadáš si pořád stažená, aktivovaná, v presu?

N

Každá maličkost tě vytočí a pak si to vyčítáš?

N

Neustále někam spěcháš a stejně máš pocit, že nic nestíháš?

N

Hádáš se s mužem, rozčilují tě děti a šéf v práci tě taky prudí?

N

Je to skoro jakoby se všechno kolem najednou začalo dít špatně a ty nevíš, jak najít cestu ven?

N

Buší ti srdce, dech se ti zužuje z neustálého napětí v těle?

Co kdybys mohla jako lusknutím prstů být v naprostém klidu a konečně se uvolnila?

Chceš tohle kouzlo umět?

Stáhni si krátké video, kde tě naučím, jak se uvolnit a najít klid i v oku hurikánu.

Neboj, zvládneš to snadno a rychle.

 

Věnuj sama sobě chvilku pozornosti, která zachrání tvůj den (a také život či vztahy), kdy místo napětí aktivuješ v svém těle hluboké uvolnění a klid.

helena-mosnova-terapeutka

A proč jít k tvému sladkému zklidnění zrovna se mnou?

 

Jmenuji se Helena Mošnová a jsem zkušená somatická neuroterapeutka.

Provázím ženy na cestě k nejniternějším tématům intimity, pomáhám jim vyléčit emoční zranění a traumata a pečuji s nimi o jejich ženské zdraví a vnitřní naladění. Mými kurzy a individuální péči prošlo již více než 10000 žen, které provázím Uměním celistvosti.

Ve své práci propojuji nejmodernější terapeutické přístupy (např. Somatic Experiencing, EmotionAid, kraniosakrální terapie, Sexological Bodywork a další) s věky ověřenými ženskými praxemi (např. tantra, tao, pompoir). Mé vzdělání je velmi hluboké a přesahuje několik oborů, které propojuji do celostní terapeutické práce se svými klientkami.

Terapeuticky pracuji s lidmi skoro celých 25 let a posledních 10 se věnuji práci se ženami.

Učím ženy cvičit pánevní dno pomocí starobylých technik, hýčkat své tělo a duši a proměňovat své žití do toho nejlepšího prožití.

Lektoruji na školách sexuální výchovu a vedu workshopy v tématech intimity a sexuality, práce s emocemi, krizí a traumatem. V posledních letech jsem své individuální služby rozšířila o on-line formu a tvořím také úspěšné on-line programy, kurzy a masterclass.

V terapii pracuji i s páry. Také vedu i setkání ženských kruhů, workshopy kraniosakrální jógy, pohybových meditací a zážitkové inspirativní workshopy o svých milovaných tématech.

Podporuji také ženy, které podnikají v pomáhajících profesích pomocí supervizního mentoringu, Neurobalanc mentoringu a skupinových programů. S vysoce kvalifikovanou podporou tak mohou podnikat a pracovat s klienty v té nejvyšší kvalitě.

Stále se rozvíjím, učím a zlepšuji. Vzdělávání, rozvoj a sebekultivace je něco, co naprosto miluji a miluji předávat i dále tobě.