Trauma-informovaný profesionál

helena-mosnova-terapeutka

Poznej to nejdůležitější o nervovém systému, co by měl znát každý profesionál, který pracuje s lidmi.

Náš nervový systém řídí vše, co se děje v našem těle.

Myšlení.

Vnímání.

Cítění.

Hormony.

Tvůj pohyb.

Vztahy.

Pochopení světa kolem.

Činnost a součinnost jednotlivých systémů a orgánů v těle.

.

.

.

Když víš, co mu dělá dobře (a co ne), můžeš sebe i své klienty podpořit tou nejlepší službou na světě.

Sousloví „na míru“ tím nabývá úplně novou dimenzi.

N

Chceš, aby klienti milovali tvé služby a nabídky?

N

Chceš, aby se cítili opečovaní, nadšení a rádi se k tobě vraceli?

N

Chceš rozumět tomu, co se děje, když tvého klienta něco rozhodí třeba při masáži, tanci nebo sdílení? A jak v takové chvíli klienta co nejlépe stabilizovat?

Co kdybys uměl/a dát takovou podporu svým klientům, že budou vědět, že se u tebe mohou opravdu opřít o tvou stabilitu?

Co kdybys mohla díky kontaktu s nervovým systémem svým i svých klientů tvořit bezpečí, které vnímáš až v té nejmenší buňce v těle?

Pokud pracuješ s lidmi, potřebuješ rozumět základům fungování nervového systému. 

.
A je úplně jedno, zda jsi terapeut/ka, masér/ka, dula, lékař/ka, realitní makléř/ka, prodavač/ka nebo třeba tvůrce/kyně oděvů.
.

Poznání nervového systému tě povede k pochopení tvých klientů v rovině našeho bazálního lidského nastavení. Naší naprosté přirozenosti.

.
A to je přesně to, co dovede tvé služby k dokonalosti.
.

Ne, opravdu nepotřebuješ manipulaci a tlak, aby u tebe lidé chtěli nakupovat.

Nemusíš se bát, aby se ti někdo na ženském kruhu nerozsypal.

.
Můžeš být stabilní kotvou svých klientů, i když ty sám/a nemáš zrovna nejlepší období svého života.
Můžeš být opravdový profesionál.
.
Musím říct, že já sama už ani nekupuji služby od lidí, o kterých si nejsem jistá, že rozumí nervovému systému a jsou trauma-informovanými profesionály. Protože pak je jejich vnímavost, citlivost a pochopení hranic a dalších souvislostí opravdu hluboká.
A já vím, že je o mě dobře postaráno a mohu se uvolnit.
.

A přesně tak to budou cítit i tví klienti.

Staň se trauma-informovaným profesionálem.

Získej výhodu hlubokého pochopení naší lidské přirozenosti.

Ty se uvolníš a tví klienti to budou milovat.

.
Upozornění: Tento kurz přináší základní rozhled a pochopení, uvede tě do tématu a přinese tvým službám nový rozměr profesionality. Ale není náhradou za profesní výcvik v terapii traumatu. Neopravňuje k práci s traumatem, k tomu je třeba několikaletý profesní výcvik.

Co spolu zažijeme?

helena-mosnova-terapeutka

Přináším ti cca 1hodinovou přednášku (s praktickými zastaveními), kde lidsky laickým jazykem srozumitelným každému vysvětluji:

N

jak funguje lidský nervový systém

N

jak ho ovlivňuje stres a trauma

N

jaký má toto vliv na naše chování

N

jak můžeš své klienty podpořit, když se dostanou do stresu, aktivace

N

jak se zachovat, když se aktivuje trauma

A mezi řádky ti dojde i to, jak stavět své služby a nabídky tak, aby se tví klienti cítili hluboce oslovení, zaujatí a v bezpečí tvého jasného vedení.

Jako bonus mám pro tebe připravené inspirativní video Uvolni se, najdi klid, ve kterém tě naučím, jak najít klid a uvolnit se i v oku hurikánu.

Je to dar nejen pro tvou osobní praxi, ale i pro práci s klienty – z místa hlubokého zklidnění v sobě jim můžeš přinést užitek, o kterém se ti ani nesnilo.

Budeš přesně cítit, co potřebují a jak to udělat, aby to mohlo ve vašem společném prostoru vzniknout.

Celková hodnota je 1.900 Kč, nyní pro všechny zaujaté profesionály/ky za cenu méně než poloviční = 790 Kč.

Chceš jít se mnou více do hloubky a naučit se, jak nervový systém zapojit do tvé profesní cesty tak, aby ti sloužil k dobrému?

 

Umíš si představit, jaké by to bylo přestat se nervovat a stresovat a pracovat z místa hlubokého klidu a stability v sobě?

helena-mosnova-terapeutka

Dopřej si VIP verzi této cesty:

N

2 osobní 60min mentoringové sezení se mnou a s tvým nervovým systémem,

kde spolu usadíme tvůj nervový systém a probereme bloky, strach a limity, které brzdí tvou expanzi a podnikání v hodnotě 10.000 Kč

N

online kurz Zachraň se!,

kde se krok za krokem naučíš, jak projít stresem, krizí či panikou a dalšími stavy pomocí přirozených somatických praxí, které ti půjdou úplně samy a budou tě hluboce dosycovat, v hodnotě 7.900 Kč

N

video a pdf LAHODA pro oči,

díky kterým pochopíš, jak práce s očima, které jsou přímým kontaktem s naším nervovým systémem, může pomoci klientům nejen se zklidněním, ale i s rozhodnutím v hodnotě 2.900 Kč

V tuto chvíli za cenu 11.111 Kč

helena-mosnova-terapeutka

A proč se mnou? 

Jsem zkušená somatická neuroterapeutka. Provázím ženy na cestě k nejniternějším tématům intimity, pomáhám jim vyléčit emoční zranění a traumata a pečuji s nimi o jejich ženské zdraví a vnitřní naladění. Mými kurzy a individuální péči prošlo VÍCE NEŽ 12500 žen, které provázím Uměním celistvosti.
 
Ve své práci propojuji nejmodernější terapeutické přístupy (např. Somatic Experiencing, EmotionAid, kraniosakrální terapie, Sexological Bodywork) s věky ověřenými ženskými praxemi (např. tantra, tao).
Terapeuticky pracuji s lidmi skoro celých 25 let a posledních 10 se věnuji práci se ženami.
Učím ženy cvičit pánevní dno pomocí starobylých technik, hýčkat své tělo a duši a proměňovat své žití do toho nejlepšího prožití. V posledních letech jsem své individuální služby rozšířila o on-line formu a tvořím také úspěšné on-line programy, kurzy a masterclass. 
Lektoruji na školách sexuální výchovu a vedu setkání ženských kruhů, pohybových meditací a pořádám zážitkové workshopy o svých milovaných tématech. Podporuji také ženy, které podnikají v pomáhajících profesích a kombinují práci on-line a offline, pomocí supervizního mentoringu. 
Stále se rozvíjím, učím a zlepšuji. Je to něco, co naprosto miluji. 

 

Mojí vizí je svět žen, které jsou plné samy sebe – bohatě celistvé. Vidím svět plný žen, které žijí svou vnitřní moudrost ve svých vztazích, intimitě i celém svém životě. Proto podporuji ženy v niterném prožívání naplněného života skrze práci s intimitou, emocemi, ženským zdravím a vnitřním naladěním. Protože věřím, že když jsou ženy celistvé, mohou proměnit svůj svět do hlubokého míru a laskavosti. Věřím, že laskavost může změnit svět.

V supervizním mentoringu podporuji podnikatelky v pomáhajích profesích.