Svatý grál partnerství

aneb poznej 3 lahodné ingredience šťavnatého dlouhodobého vztahu

 

helena-mosnova-terapeutka

Milá ženo,

vítám tě u praktického webináře Svatý grál, kde ti představím 3 ingredience, které ti pomohou ladit dlouhodobý vztah ke šťavnatosti, vášni a společné pohodě.

Udělej si pohodlí a zajisti si klidný čas pro sebe. Pusť si video a ponoř se do zkoumání. Dovol si se otevřít a začni si své partnerství užívat jako lahodnou cestu životem.

 

Užij si tento nádherný dar spolu se mnou:

Pusť si toto video klidně vícekrát. Vždy v něm objevíš nové souvislosti, které budeš moci integrovat do svého partnerství a života.

 

Také se ZDARMA přidej do skupiny Magie ženské intimity, kde najdeš spoustu další inspirace a tipů k intimitě, ženskému zdraví a sebepéči, emocím a traumatu. Také se mě zde můžeš zeptat na cokoli budeš v těchto tématech potřebovat a chtít.

A ještě čti dál, mám tu pro tebe druhou skvělou zprávu.

Pokud chceš zkoumat dál, rozvíjet svou intimitu, opečovat sebe, usadit své emoce, je tu pro tebe připravená speciální možnost. Začni u sebe, navracej celistvost svému vnitřnímu ekosystému a dozraj do naplněného partnerství (a života).

 S radostí tě budu provázet.

Klikni na tlačítko a zadej kód.

Mám pro tebe k této cestě totiž NÁDHERNÝ DAR – pokud zadáš do objednávkového formuláře kód Emoce40, získáš na kurz Emoce a intimita cenu o 40% nižší.

Platí pro tebe právě teď!

 

Držím ti prostor a těším se na viděnou v kurzu Emoce a intimita, který změní tvůj život i intimitu.