Otevři se intimitě

 

somatická afirmační meditace

helena-mosnova-terapeutka
Z

Cítíš se zavřená?

Z

Intimita tě nenaplňuje a máš strach se partnerovi otevřít?

Z

Sexualita je pro tebe tabu?

Z

Cítíš stud za své tělo a intimní projevy? Vnímáš pocity viny či strach, když se s tebou partner/ka chce milovat?

Připravila jsem pro tebe první krok ven ze začarovaného kruhu smutku, nelásky a bolesti.
Otevři se intimitě a začni prožívat potěšení. Intimita je tu pro to, aby ti přinášela rozkoš a radost. Je základem našeho bytí.
Ukážu ti cestu k uzdravení tvého těla a sexuality. Je tu pro tebe nádherný první krok. Stáhni si ZDARMA somatickou afirmační meditaci, která ti pomůže se otevřít. Udělej první krok a užij si ji.

Kdo ti dárek posílá?

helena-mosnova-terapeutka

Jmenuji se Helena Mošnová a jsem zkušená somatická neuroterapeutka. Provázím ženy na cestě k nejniternějším tématům intimity, pomáhám jim vyléčit emoční zranění a traumata a pečuji s nimi o jejich ženské zdraví a vnitřní naladění. Mými kurzy a individuální péčí prošlo již více než 11000 žen.

Učím ženy cvičit pánevní dno pomocí starobylých technik, hýčkat své tělo a duši a proměňovat své žití do toho nejlepšího prožití.

Lektoruji na školách sexuální výchovu a vedu workshopy v tématech intimity a sexuality, práce s emocemi, krizí a traumatem.

V terapii pracuji i s páry. Také vedu i setkání ženských kruhů, pohybových meditací a zážitkové kurzy pro matky a dcery. S lidmi pracuji již téměř 25 let a stále se rozvíjím a zlepšuji. Je to něco, co naprosto miluji.

Mojí misí je podporovat ženy v hlubokém prožívání naplněného života skrze práci s intimitou, emocemi, ženským zdravím a vnitřním naladěním.