HLUBINNÉ UVOLNĚNÍ

Členská sekce

helena-mosnova-terapeutka

Milá ženo, zde najdeš záznam celého setkání workshopu Hlubinné uvolnění.

Pusť si ho, projdi si ho a užij si praxi. Klidně si dopřej i více času na jednotlivé kroky, zastavuj si video a řiď se svým vlastním prožitkem.

Vezmi si pak jednu věc, kterou budeš ukotvovat ve své životní praxi. Nejprve opravdu jednu a poté přidej další. Nebo si několikrát projdi praxemi, ať si tvůj nervový systém ukotví prožitek uvolnění, důvěry a bezpečí v sobě.

Níže na stránce najdeš i 4 praxe, které jsem vykopírovala z workshopu. Můžeš si jimi procházet jednu po druhé a opakovat si je, abys z nich měla co největší užitek.

Zde se můžeš přidat do skupiny Magie ženské intimity. Zde jsem odpovídala na otázky.  

PRAXE 1: UVOLNĚNÍ SKRZE VŠÍMAVOST

Přináším ti první praxi z videa. Všímavost je způsob, jak můžeš regulovat svoji nervovou soustavu v náročných chvílích, aby ti bylo dobře. Je to naprosto základní krok pro práci s nervovou soustavou. Pokud si nevšímáš, jedeš na automat. Naučíš se i techniku zakotvení, díky které si prohloubíš prožitek stability a důvěry.

PRAXE 2: ZKOUMÁNÍ TĚLA, PRÁCE S DECHEM

Druhá technika tě povede do těla, abys našla, kde je sevření, tlak či stres. Naučíš se pracovat s dechem pro hlubinné uvolnění a nastolení klidu.

PRAXE 3: NAJDI BEZPEČÍ

Pojď odemknout svůj pocit bezpečí. 

PRAXE 4: VYDEJ SE DO SVĚTA

Usazení v sobě, zklidnění a bezpečí se naučíš vzít do života. Budeš umět žít z tohoto vnitřního nastavení, cítit se bezpečně a uvolněně. Můžeš.

1. bonus

krátká somatická vizualizace, kterou můžeš kdykoli a kdekoli praktikovat pro své hlubinné uvolnění.

2. bonus

Afirmační meditace Jsem celistvá.

Také tě zvu do dalších kroků

Přidej se k 21dennímu programu Jsi živá.

Půjdeme spolu pomocí malých praxí k obnově vitality, kultivaci tvého ženského zdraví a uvolnění stresu. Díky snadným somatickým praxím rozkveteš a rozzáříš se do plnosti.

Posílám pár sdílení od žen, které kurzem prošly loni: