HLUBINNÉ UVOLNĚNÍ

Členská sekce

helena-mosnova-terapeutka

Milá ženo, zde najdeš záznam celého setkání workshopu Hlubinné uvolnění.

Pusť si ho, projdi si ho a užij si praxi. Klidně si dopřej i více času na jednotlivé kroky, zastavuj si video a řiď se svým vlastním prožitkem.

Vezmi si pak jednu věc, kterou budeš ukotvovat ve své životní praxi. Nejprve opravdu jednu a poté přidej další. Nebo si několikrát projdi praxemi, ať si tvůj nervový systém ukotví prožitek uvolnění, důvěry a bezpečí v sobě.

Níže na stránce najdeš i 4 praxe, které jsem vykopírovala z workshopu. Můžeš si jimi procházet jednu po druhé a opakovat si je, abys z nich měla co největší užitek.

Zde se můžeš přidat do skupiny Magie ženské intimity, kde se můžeš ptát, sdílet, říci si o podporu nebo cokoli budeš potřebovat. Příspěvky dávej s hashtagem #uvolneni tak, ať  snadno dohledáme tvé posty. Příspěvek můžeš do skupiny dát i jako anonymní, pokud potřebuješ.

PRAXE 1: UVOLNĚNÍ SKRZE VŠÍMAVOST

Přináším ti první praxi z videa. Všímavost je způsob, jak můžeš regulovat svoji nervovou soustavu v náročných chvílích, aby ti bylo dobře. Je to naprosto základní krok pro práci s nervovou soustavou. Pokud si nevšímáš, jedeš na automat. Naučíš se i techniku zakotvení, díky které si prohloubíš prožitek stability a důvěry.

PRAXE 2: ZKOUMÁNÍ TĚLA, PRÁCE S DECHEM

Druhá technika tě povede do těla, abys našla, kde je sevření, tlak či stres. Naučíš se pracovat s dechem pro hlubinné uvolnění a nastolení klidu.

PRAXE 3: NAJDI BEZPEČÍ

Pojď odemknout svůj pocit bezpečí a usaď ho s jistotou do těla. Bezpečí je zásadní základ pro uvolnění.

PRAXE 4: VYDEJ SE DO SVĚTA

Usazení v sobě, zklidnění a bezpečí se naučíš vzít do života. Budeš umět žít z tohoto vnitřního nastavení, cítit se bezpečně a uvolněně. Můžeš.

1. bonus

Krátká somatická vizualizace na každý krok UVOLNI SE, kterou můžeš kdykoli a kdekoli praktikovat pro své hlubinné uvolnění. Nech své tělo, ať tě vede.

2. bonus

Afirmační meditace Jsem celistvá. Ukotví ti v těle pocit celistvosti, který je naprosto zásadní pro zdraví těla a nervového systému, a který jej podpoří, aby ti byl podporou a dobrým služebníkem.

Také tě zvu do dalších kroků v sérii somatických meditací MILUJ SVÉ TĚLO, které ti pomohou, ke svému tělu přistupovat jako ke své nejlepší přítelkyni. Zamiluj se do sebe a svého těla a změň svůj život o 180 stupňů cestou, která je laskavá, dojemná a usadí tě ve tvém těle jako v bezpečném pelíšku.

Pouze zde získáš jedinečný kód, díky kterému můžeš mít sérii Miluj své tělo za 50 % běžné ceny. Po kliknutí na tlačítko zadej do objednávkového formuláře kód milujiuvolneni a cena se ti automaticky sníží.

Stačí kliknout na tlačítko zde a zadat slevový kód:

 

Přidej si do svých životních superpowers také schopnost lásky ke svému tělu, láskyplné péče a sebepřijetí.

Půjdeme spolu pomocí somatických meditací k obnově plného sebepřijetí a lásky. Objevíš sama sebe tak, jak si se narodila. Sebe ve své přirozenosti. Díky snadným somatickým praxím rozkveteš a rozzáříš se do plnosti.

Posílám pár sdílení od žen, které mají zkušenost s mými službami a terapeutickou podporou:

Moc dobře se mi tě poslouchalo. Potěšilo mě často opakované „netlačit, nemusíš…“. Děkuji moc za všechnu podporu v tématu, bylo to pro mě zřejmě poprvé, kdy jsem šla do něčeho vyloženě ženského, navíc takto intimního sdílela. 

Děkuji za bezpečné prostředí. Posunulo mě dál. A sedlo mi to – nebylo to ani diktát co jak dělat, ani příliš ezob 🙂 Děkuji.

Veronika, klientka

Kurz doporučuji všemi deseti! Helča umí srozumitelně a zábavně vysvětlit teorii a nabízí jednoduchá, jemná cvičení, která ale mají velký účinek. Vracím se k nim průběžně i několik měsíců po skončení kurzu a stále mi mají co přinést. Díky!

Silvie, klientka