Čas potěšení – 4. a 5. týden

S laskavostí propusť bolest

Video 10

Dozvíš se, jak funguje náš nervový systém, jak naše tělo reaguje na zátěžové a stresové situace, kdy a proč vzniká trauma. A taky zjistíš, jak je léčit. Pokud potřebuješ, můžeš si také připomenout další souvislosti ve webináři 3 způsoby, jak opečovat emoční stres či trauma v intimitě.

Video 11

Naučíš se dobře číst své tělo a jeho signály. Také budeš jemně pracovat s uvolňováním zátěží z nervového systému.

Video 12

Ve videu najdeš hlubokou aktivaci své intimity. Zažij si ji určitě více než jednou, dopřej si opakování a objevuj další a další vrstvy sebe samé.

Pokud chceš, zde ji máš k dispozici i v audio verzi. Můžeš si ji pustit do ouška před spaním nebo kdykoli budeš chtít.

Video 13

Ukážu ti čtyři klíče k tělu, které ti pomohou zase o trochu více vnímat sama sebe, uvolnit se a dostat z těle zátěže, které v něm sedí. Můžeš je používat jako svůj léčivý prostředek kdykoli a kdekoli. Můžeš s nimi zažít extatické milování. Pojď je vyzkoušet.

Video 14

Popíšu ti techniku selfmapingu a proces, kterým teď budeš sama se sebou postupovat. Technika, která ti pomůže opečovat pánev a uvolnit zranění a zátěže, které si nese. Poslechni si teorii a v dalším videu tě provedu praxí.

Video 15

Půjdeme v selfmapingu spolu do praxe. Připrav si svůj prostor, naplánuj si čas a zajisti si soukromí. A užij si to. Celý proces propuštění svých zátěží, zvědomování yoni, zvyšování citlivosti si maximálně užij. Buď na sebe jemná, dávej si pauzy, netlač na sebe. Tuhle techniku je třeba opakovat alespoň třikrát za sebou, abys dosáhla kvalitní změny.

Nezapomeň si říct o podporu ve skupině, sdílej své posuny, ptej se. proto skupinu máme. A i toto je něco, co tě obrovsky posune. Konečně to vyslovit. Svěřit se. Uvolnit tu tíhu. Pojď, jsi zvaná.

Pozor – SOUTĚŽ PRO TENTO TÝDEN!

Pojď se zúčastnit. Ve skupině zjistíš podmínky.

ROZHOVOR

Ve čtvrtek proběhne ve skupině rozhovor s úžasnou lékařkou, celostní gynekoložkou Erikou Ulmanovou. Určitě si jej nenechej ujít.

Lékařka s atestací gynekologie-porodnictví. Většinu času své praxe strávila v Německu, má i zkušenosti s prací v IVF centru a poslední dobu i s prací v lázních s ženami po gynekologických operacích a s neplodností.
Je absolventkou oboru porodní asistentka. Ač by si to dříve nemyslela, ženy a péče o ně jí vlastně přišly naproti. Sama se poslední dobou označuje za konzervativní gynekoložku.
Studuje Tradiční čínskou medicínu, protože ji těší přinášet do práce se ženami nové (a přitom věky ověřené) pohledy.
 
S Erikou se podíváme do souvislostí tvého celkového zdraví, pánve a konkrétních obtíží. Odpoví ti na otázky, na které nenalézáš odpovědi.