Odhoď okovy

Laskavý zážitkový webinář, který tě vezme na cestu ke svobodě.

helena-mosnova-terapeutka
N

Máš pocit, že tvůj život je jedna velká koule na noze?

N

Prožíváš věčný stres, napětí v těle, strach a obavy, co zase bude?

N

Ze všech stran se na tebe valí neustálé požadavky a potřeby druhých?

N

Vztahy stojí za nic a zdraví taky moc neslouží?

N

Cítíš se vyždímaná jak starý hadr na podlahu?

Není to nic příjemného, viď.

Ale stres, trauma a zátěž nemusí být rozsudek na doživotí.
Z šedé myšky můžeš vyrůst v královnu.

Co když tlak, ve kterém žiješ, může povolit (a nezáleží, jestli se hádáš s partnerem, nerozumíš si s dětmi, valí se na tebe práce nebo třeba řešíš zdravotní obtíže..)?

Co když můžeš zažít ÚLEVU s velkým Ú a začít zase volně dýchat?

Hned ti řeknu, jak na to.

První krok je se rozhodnout, že už toho bylo dost a chceš to jinak.

Uděláš tohle rozhodnutí?

A druhý krok je začít hledat tu nejefektivnější cestu ke svobodě.

A tu ti teď přináším.

Přináším ti zážitkový webinář Odhoď okovy, ve kterém si projdeš somatickou cestou k úlevě od věčného kolotoče stresu, tlaku a vnitřní nejistoty.

A věz, že pokud řešíš třeba migrény, střevní potíže, bolestivou menstruaci a další zdravotní věci, že to prostě souvisí. Přijď na webinář taky.

Pokud se cítíš nejistá, ušlapaná, nesebevědomá, i tobě se webinář hodí.

Stejně tak, když jsi neustále unavená, bez energie, najdeš tu inspiraci.

helena-mosnova-terapeutka

Zvu tě v neděli 28. 1. ve 20.00 na webinář ZDARMA.
Webinář budeš mít volně k dispozici až do 29. 1. do půlnoci.

.

Využij tuto jedinečnou příležitost a nech se provázet zkušenou somatickou neuroterapeutkou – jednou z významných českých specialistek na terapii traumatu, stres, ženské zdraví a intimitu.

helena-mosnova-terapeutka

A proč odhodit okovy zrovna se mnou?

 

Jmenuji se Helena Mošnová a provázím ženy na cestě k nejniternějším tématům intimity, pomáhám jim vyléčit emoční zranění a traumata a pečuji s nimi o jejich ženské zdraví a vnitřní naladění. Mou péčí prošlo již více než 10000 žen.

Specializuji se na terapii traumatu a obnovu celistvosti v těle pomocí celostních metod práce. Propojuji nejmodernější terapeutické přístupy (např. Somatic Experiencing, kraniosakrální terapie, EmotionAid atd.) se starobylými ženskými cvičeními (např. tantra, tao). Učím ženy cvičit pánevní dno pomocí tradičních technik kombinovaných s nejnovějšími poznatky a závěry výzkumů a také hýčkat své tělo a duši a proměňovat své žití do toho nejlepšího prožití.

Lektoruji na školách sexuální výchovu a vedu workshopy v tématech intimity a sexuality, práce s emocemi, krizí a traumatem.

V terapii pracuji i s páry. Také vedu i setkání ženských kruhů, pohybových meditací a lekce kraniosakrální jógy.

Tvořím on-line programy pro ženy, které mají hluboký terapeutický rozměr. S lidmi pracuji již téměř 25 let a stále se rozvíjím, zlepšuji a učím. Do svých programů a terapií vkládám esenci toho nejlepšího, co znám, umím a žiju. Je to něco, co naprosto miluji.

Mojí misí je podporovat ženy v hlubokém prožívání naplněného života skrze práci s intimitou, emocemi, ženským zdravím a vnitřním naladěním.

Stejně tak podporuji podnikatelky a profesionálky v pomáhajících profesích, které vedu v osobních a skupinových mentorinzích a supervizích. Do Neurobalance mentoringu integruji své znalosti z psychoterapie, neurobiologie a dalších oborů, stejně jako zkušenosti z tvorby metodik, strategií, produktových portfolií a projektového managementu.

   Jak přesně bude webinář probíhat?

N

Webinář najdeš ve členské sekci na webu. Odkaz ti přijde do tvého e-mailu v den konání, tj. 28. 1. 2024.

N

Podpůrný program, sdílení a doplňková vysílání spolu budeme zažívat v bezpečném prostoru společné skupiny. Přistup též najdeš v e-mailu, který ti přijde před akcí.

N

Webinář si samostatně doma projdeš a rovnou tě zvu do praxe. Udělej si na něj čas, ať můžeš hned cítit účinek.

Ve skupině bude otevřené sdílecí vlákno, kde můžeš posdílet své zážitky. Také zde dáme otázkové vlákno, ve kterém se můžeš zeptat na cokoli, co potřebuješ.

N

Webinář máš k volně k dispozici do půlnoci 29.1.2024.

N

Mám pro tebe přichystané také další radosti a překvapení, takže se rozhodně na webinář podívej, jdi do praxe a pak také sleduj skupinu.

Užijeme si spolu i následný program. Ještě další tři dny budu pro tebe ve skupině k dispozici jako tvoje podpora. V těchto dnech také můžeš získat hodnotné dary, o kterých ti ale řeknu až na webináři.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

.