NENECH SVŮJ VZTAH ZEMŘÍT

Aneb 3 zásadní kroky pro obnovení partnerské intimity

Bolest pri milování

Je tu pro tebe webinář zdarma – 16. 10. 2023 ve 20:00 online

Zase tě tvůj muž (nebo žena) naštval? Máš pocit, že tě vůbec nechápe? Vždyť jsi nechtěla tak moc, byla to jen drobnost a on šel radši běhat, než by s tebou mluvil?

Vnímáš, jak se od sebe více a více vzdalujete? A přitom tehdy na začátku jste se tak moc milovali. Pořád se ptáš, jak se mohlo stát, že si přestáváte rozumět? Hádky jsou u tebe doma na denním pořádku?

Intimita se z vašeho vztahu pomalu vytrácí a žijete jako dvě cizí osoby v jednom bytě? Už nemáš chuť se vzájemně dotýkat, laskat a milovat se? Odtahuješ se a zavíráš? Hlavně mít konečně chvíli klid a pokoj?

Už toho máš všeho dost? Chceš změnu?

Přichází právě teď.

Nenech svůj vztah zemřít.

 

Přidej se na webinář zdarma již 16. října ve 20.00.

Stačí kliknout na tlačítko.

helena-mosnova-terapeutka

Chceš konečně pochopit, co se to s vámi děje?

Chceš žít vztah, ve kterém vnímáš blízkost, intimitu, souznění?

Chceš být zase šťavnatou ženou, kterou těší žít partnerský vztah, žít sebe, žít život?

Nemusíš prolézat internet po nocích, ani číst spoustu knih nebo vystudovat vysokou školu, abys pochopila, co partnerský vztah potřebuje. Já ti to prozradím teď hned a stačí mi na to jedno slovo.

Je to INTIMITA.

helena-mosnova-terapeutka

Krásné partnerství potřebuje mnohé, ale intimita je prostě základ. Bez ní se nehneš. A, pokud se ze vztahu vytratí, pak přestává fungovat i všechno ostatní. A nemyslím tím jen to slovo na S.. je za tím mnohem víc. 

Intimita totiž není jen SEX.

Víc ti řeknu přímo na webináři. Vyhraď si čas a pojďme se na to spolu podívat. Ráda tě provedu a dám ti 3 zásadní tipy, jak intimitu znovu ve vztahu obnovit nebo ji nechat vyrůst, pokud mezi vámi chybí už dlouho.

helena-mosnova-terapeutka

A kdo tě bude provázet?

Jmenuji se Helena Mošnová a jsem somatická terapeutka s mnohaletými zkušenostmi. Již téměř 25 let pracuji s lidmi a mými kurzy a terapiemi prošlo přes 10.000 žen. A také nějací muži  🙂

Ve své praxi pomáhám ženám uvolnit emoční stres a trauma, porozumět svému tělu a otevřít se životu, aby byly opět zdravé, krásné a plné energie. Jsem specialistka se na terapii traumatu, intimity a ženského zdraví.

Tvořím on-line programy, živé kurzy a ženské kruhy, lektoruji na školách sexuální a vztahovou výchovu. V individuálních terapiích i kurzech pracuji hodně “přes tělo”, změny jsou proto poměrně rychlé a trvalé.

 

A také…

Nedávám instantní návody.

Vše je cesta, je to proces.

A  vím, že často je to cesta velmi individuální.

Přesto jsou souvislosti a konkrétní kroky, které ti pomohou proměnit tvůj rozpadající se vztah.

Zase budeš vnímat soulad a porozumění. Zase si budeš život ve vztahu užívat.

Chceš?

Vše je zde pro tebe připravené. Stačí se přihlásit.

Již 16. 10. se na tebe budu těšit. Zapiš si termín do diáře a připomenutí ti přijde i do tvého e-mailu. Ten si dobře hlídej, ať nepřijdeš o malá laskavá pošťouchnutí ode mne ještě před webinářem.