Vítej v minikurzu

NECH SVOU INTIMITU ROZKVÉST

Objev 3 zásadní klíče proměny tvé intimity a odemkni dveře lásce, vášni a potěšení

helena-mosnova-terapeutka

Den 0 – Příprava

Milá moje, zvu tě ke shlédnutí záznamu živého vysílání z FB skupiny, kde se dozvíš veškeré informace k organizaci minikurzu. Také se spolu pustíme do jednoho z mých milovaných Naladění. Najdeš v něm bezpečí a klid ve svém těle.
.
To je totiž krok 0, abys mohla použít 3 klíče ke své intimitě, kterými tě provedu v průběhu víkendu.  Moc se na tebe těším a věřím, že ty také.

Den 1 – Vezmi do rukou první klíč

Hurááá! Dnes ti dám do ruky první klíč k tvé intimitě. Bez něj neuděláš první krok k žádné změně. A v intimitě to platí dvojnásob. Jak je to možné?
.
Protože intimita a s€xualita je naše základní životní síla. Je silná a sama o sobě dokáže proměnit tvůj život, ale zároveň velmi křehká. Díky této křehkosti někdy máme velký strach nahlédnout do jejích tajemství.
Možná to sama znáš. A proto potřebuješ tento první klíč. Abys šla dál a dál a nepodlehla svým vnitřním kritikům a záškodníkům.
.
Pusť si video a hned jdi do praxe.
Viděla jsi video? Udělala jsi praxi? Super! 
A teď nakoukni do skupiny, kde běží podpůrný program. 
Najdeš tam další inspiraci, vysvětlení a jsem tam pro tebe. Potřebuješ něco vysvětlit? Tak přesně tam se můžeš zeptat.

Den 2 – Druhý klíč otevírá dveře tvé intimity

Tento klíč je opravdu zásadní. Na něm stojí a padá krása a hloubka tvých intimních prožitků. Když si zvědomíš první z klíčů, tento hned následuje, protože díky němu můžeš prožívat intimitu a s€xualitu naplno. Pojď si pustit video a zjisti, který to je. Nezapomeň hned vyzkoušet praxi, kterou tě ve videu provedu. Však to znáš – co neuděláš hned, neuděláš nikdy. Vzpomínáš na klíč 1? Tak pojď do toho.
Tak co? Praxe hotová? Video shlédnuté? 
Pojď posdílet své objevy a všechna AHA do skupiny. Najdeš tam podpůrný program a dnes otevírám také speciální vlákno na otázky – můžeš se ptát na cokoli, co potřebuješ doplnit k minikurzu, cokoli ke své vlastní situaci, kterou řešíš atd. Odpovím v živém večerním webináři v pondělí ve 20.00.

Den 3 – S třetím klíčem pojď do hloubky intimity

Klíč 3, bez kterého můžeš zažít krásný s€x, ale nikdy hlubokou intimitu a dokonce ani skutečně naplňující s€x. Pokud ho nepoužíváš, plyneš po povrchu své intimity, s€xu i života. 
Odlož strach a pojď se ponořit. Jsem tu s tebou. A hlavně – nezapomeň na klíč 1 a pojď do praxe.
To byla jízda, viď? 
A to ještě není všechno. Pokud chceš, čeká tě další krok. Máš v rukou 3 základní klíče k intimitě. A teď je čas naučit se je používat pořádně do hloubky a otevřít dveře nádherné intimity a života dokořán.
Chceš vědět víc? 
Klikni na tlačítko, vše jsem pro tebe sepsala. Počti si, přemýšlej, ptej se. Jsem tu pro tebe. 

Tvé otázky k další krokům na cestě, ke kurzu, k tvým novým poznatkům, životní situaci, kterou řešíš… na to všechno se mě můžeš zeptat ve skupině magie ženské intimity, kde je až do zítřejšího večera otevřené otázkové vlákno.

BONUS Živý webinář Ošetři svá intimní zranění

Záznam webináře (28.2. 20.00) z FB skupiny, kde jsem odpověla na všechny tvé otázky a provedla jsem tě nádhernou, pečující a velmi účinnou technikou, která tě nasměruje k uzdravení tvé intimity.

Nádhera! První krok jsi už udělala! Tak nezapomeň na klíč 1, drž svoji dohodu sama se sebou. Pojď dál. Já tu jsem, abych tě podpořila na tvé cestě.