Přidej se do minikurzu zdarma

NECH SVOU INTIMITU ROZKVÉST

Objev 3 zásadní klíče proměny tvé intimity a odemkni dveře lásce, vášni a potěšení. Už nemusíš trpět.

helena-mosnova-terapeutka

3 společné dny v minikurzu – 3 klíče k proměně – 3 laskavé vstupy
>>> 1 velká úleva, když najdeš řešení svého trápení
6. – 8. dubna 2024 minikurz + 9. dubna bonusový webinář

Porod. Operace v pánvi. Nepříjemné sexuální zážitky. Trauma. Emoční bloky. Ovlivňují tvou intimitu a ty nevíš, co s tím? Jak to udělat, aby ti bylo v těle útulně jako v pokojíčku a tvá intimita jen kvetla?

Cítíš při milování bolest? Je TO prostě nepříjemné? Vyhýbáš se tomu, jak to jen jde. Oddaluješ další milování? Ale prostě ti nejde ani o tom s mužem mluvit. Tak trpíš dál.

Necítíš vůbec nic? Žádné vzrušení, příjemné pocity a emoce? Nic. Nebo tak málo, že to prostě není naplňující, natož aby to byla nějaká extáze.

Neustále se ti vrací ženské obtíže? Už toho máš plné zuby, ale každé řešení pomůže jen na chvíli. Ach jo.

Přestala jsi vnímat sama sebe? Cítíš se odpojená od svého těla a intimity, od své ženskosti a smyslnosti? Připadáš si jako zavřená ve skleněné věži? Je to k zbláznění.

Do partnerství se pomalu vkrádá krize? Muž to nechápe a zavírá se také. Vzdalujete se. Přestáváte si rozumět, mluvit spolu, dotýkat se.

Chceš si milování a intimitu konečně začít užívat?
Být plná energie a prožívat život naplno?

Pak je tento minikurz připravený právě pro tebe.

NEBUĎ JAK SLAMĚNKA NA PODZIM, STAŇ SE VOŇAVOU RŮŽÍ.

 

 Těším se na viděnou už v sobotu 6. dubna 2024

helena-mosnova-terapeutka

Jenže. Je to tak těžké. Máš strach. Jsi nejistá, plná otázek a obav. Stydíš se za své nedokonalé tělo a intimitu bez vášně. Obviňuješ sama sebe a nechápeš, proč musíš být tak divná. Všem přece intimita funguje sama.

Já vím.

Rozumím ti.

Změna není jednoduchá.

Ale věř mi, že když uděláš první krok, další už půjdou snadněji a snadněji.

A já jsem tady proto, abych tě podpořila.

 

Vezmi do rukou svou sílu i křehkost a dej sama sobě možnost změnit to, co tě v intimitě limituje. Buď odvážná, podpora pro tebe je tady. Opečuj svá zranění a najdi zdroj své ženské blaženosti.

Vydej se mnou na cestu ZCELA ZDARMA, kde ti ukážu, jak pomocí technik, které zvládneš sama doma a zaberou jen minimum času, můžeš v intimitě rozkvést.

N

Podíváme se spolu na souvislosti intimity, emocí a traumat, fyzických i emočních zranění a způsobu, jakým prožíváme naši intimitu i celý život.

N

Naučíš se jemnou techniku, jak opečovat svá zranění (emoční i fyzické) a uvolnit se do pocitu bezpečí ve své pánvi – bez bolesti, flashbacků a katarzí.

N

Pochopíš, jak využívat 3 klíče, které ti odemknou dveře ke tvé intimitě, tvé radosti a životu.

N

Budeš mít možnost položit otázky, které tě v oblasti intimity trápí – odpovím ve speciálním živém vysílání

VŠE BUDEŠ UMĚT UŽ NAPOŘÁD.
A ZVLÁDNEŠ TO SAMA DOMA.

Sejdeme se už v sobotu 6. dubna 2024 u tebe doma
Odkaz ti pošlu přímo do tvého e-mailu.

helena-mosnova-terapeutka
helena-mosnova-terapeutka

A proč se mnou? 

Jsem zkušená somatická neuroterapeutka s více než 25letou praxí v terapeutické práci s lidmi. Provázím ženy na cestě k nejniternějším tématům intimity, pomáhám jim vyléčit emoční zranění a traumata a pečuji s nimi o jejich ženské zdraví a vnitřní naladění. Mými kurzy a individuálními sezeními prošlo již více než 11500 žen.

Ve své práci propojuji nejmodernější terapeutické přístupy (např. Somatic Experiencing, Sexological Bodywork, kraniosakrální terapie) se starobylými ženskými cvičeními (např. tantra, tao).

Učím ženy cvičit pánevní dno pomocí starobylých technik kombinovaných s nenovějšími poznatky a závěry výzkumů a také hýčkat své tělo a duši a proměňovat své žití do toho nejlepšího prožití.

Lektoruji na školách sexuální výchovu a vedu workshopy v tématech intimity a sexuality, práce s emocemi, krizí a traumatem.

V terapii pracuji i s páry. Také vedu i setkání ženských kruhů, pohybových meditací a zážitkové kurzy pro matky a dcery.

Jsem mentorkou mnoha profesionálek podnikajících v pomáhajících oborech. Nejen ve své terapeutické práci, ale i v mentoringu volím celostní přístup ke svým klientkám a jejich tématům. Jedině tak může nastat opravdu komplexní změna.

Mojí misí je podporovat ženy v hlubokém prožívání naplněného života skrze práci s intimitou, emocemi, ženským zdravím a vnitřním naladěním.

Chceš jít do toho se mnou? Stačí se přihlásit.

Budu se na tebe těšit.