HOŘ, ALE
NEVYHOŘ

pdf zdarma (nejen) pro podnikatelky v pomáhajících profesích

Bolest pri milování

ZNÁŠ STRAŠÁKY (nejen) POMÁHAJÍCÍCH PROFESÍ?

 

Syndrom vyhoření?
Deprese?
Únava ze soucitu?
Sekundární traumatizace?
Vysoký stres?
Úzkosti?

Uf.

Nástrahy, které číhají na pomáhající profesionály, jsou tu každým dnem. Jsou součástí tvé práce. Ale nemusíš jim podlehnout, pokud se naučíš, jak pracovat se svým tělesným ekosystémem tak, aby byl udržitelně vitální.

 

A z tohoto místa pak můžeš poskytovat ty nejlepší skužby pro své klienty.

CHCEŠ?

 

Pokud chceš pomáhat druhým a být skvělá psycho/body/fyzio/kranio/kvanto – terapeutka, masérka, lektorka, koučka, cvičitelka či průvodkyně žen

a dělat skvělou práci, kterou budeš podporovat své klienty,

pak mám pro tebe skvělou zprávu.

A to…

I když se ti občas stane, že toho máš všeho dost a nejradši bys zůstala ležet doma pod peřinou. I když máš někdy plný zuby pomáhání (hlavně ať po tobě doma nikdo nic nechce).

Nebo se ti stane, že se ráno vzbudíš a do práce se ti vůbec nechce, i přesto že je pro tebe posláním a miluješ ji?

Jsi často unavená a pořád pod tlakem a ve stresu? 

Míváš špatnou náladu, jsi vzteklá a vidíš svět černě?

Někdy dokonce i onemocníš, když máš více náročné období? Máš pocit, že bys potřebovala aspoň tři další klony, aby tvá práce byla hotová?

I TEHDY CESTA VEN EXISTUJE.

Pojď se nechat inspirovat minimanuálem Hoř, ale nevyhoř.

Stáhni si jej ZDARMA a zjisti, jak udržovat sama sebe – svůj nejlepší pracovní nástroj v pohodě a plné kondici. 

Nemusíš vyhořet a nabít si na tom, co miluješ. Nemusíš nechat své práce a jít prodávat do Lidlu jen proto, že je náročná. A ani nemusíš být protivná na všechny kolem jen proto, že máš všeho nad hlavu.

Nauč se, jak pracovat udržitelně a milovat svou práci dlouhé roky.

Zjisti, jak své tělo nastavit do přirozeného módu, který ti umožní být v práci v pohodě pro sebe, své klienty i pro svůj růst. Tvé tělo ti umí pomoci, když ho necháš.

A já jsem tu pro tvou plnou podporu v krocích k přirozenosti.

Uleví se ti. Uvidíš.

Uleví

helena-mosnova-terapeutka

A kdo tě procesem provede?

Jmenuji se Helena Mošnová, jsem somatická terapeutka, holistická mentorka a průvodkyně podnikatelek v pomáhajících profesích. 
.
Ve své terapeutické praxi se zabývám tématy intimity, traumat, ženského zdraví a celostní prosperity žen. V pomáhajících profesích pracuji přes 25 let a posledních 10 let se zabývám ženskými tématy na poli traumaterapie. Mou péčí prošlo více než 11500 žen. A pár mužů.
.
V minulosti jsem vedla týmy sociálních služeb, řešila miliónové evropské projekty a zabývala se supervizí a hodnocením kvality sociálních organizací. Poslední roky pracuji na volné noze ve své zavedené terapeutické praxi osobně i online a tvořím léčivé online programy pro ženy. 
 .
Sama se neustále vzdělávám nejen jako specialistka v mých tématech, ale také rostu a učím se jako podnikatelka a pomáhající profesionálka. Zkoumám ty nejefektivnější postupy v podnikání pro pomáhající profese a zejména v kombinaci on-line a off-line podnikání. Kultivuji a vedu sama sebe také jako člověka a ženu, abych byla nejen inspirací tobě, ale hlavně tvořila ten nejkrásnější život pro sebe a svou rodinu.
.
Do mentoringu podnikatelek přináším principy neurobiologie a terapie traumatu tak, aby tvé podnikání rostlo a přinášelo nejvyšší efekt tvým klientům i tobě. Spolu s tvým podnikáním dozraješ do prosperity i ty.